З 2017-го року Філію “ЦТС” Ліски” охороняють “тітушки”


В той час, як більшість філій “Укрзалізниці” користуються охоронними послугами Національної поліції Філія “ЦТС” Ліски” вкотре підписує контракт на 2,5 млн.₴ з “тітушками”.

Об этом сообщает FLB

Згідно з тендерною документацією за 2,5 млн.₴ переможець має, упродовж двох місяців, охороняти дев’ять об’єктів по всій Україні.

Таким чином середня вартість охорони об’єкта за місяць становить 125 тис.

У тендері взяло участь дві харківські фірми: ПП “ХАРКІВСЬКА МІСЬКА ОХОРОНА” та ТОВ “АКБ ОФ”.

Учасники подали свої пропозиції з різницею, всього, в пів години, а цінові пропозиції різнились на 34₴ Проте даний факт не змусив жодного з учасників знизити вартість під час торгів.

Таким чином, перемогу отримало ТОВ “АКБ ОФ”. Дана фірма регулярно перемагає у тендерах Філія “ЦТС” Ліски” на охоронні послуги. Так з 2017 року між контрагентами було підписано 18 контрактів на 44 млн.₴

Фірма належить Топчій Тетяні Григорівні, а директором значиться Топчій Ольга Миколаївна, яка згідно з декларацією, являється дружиною екс-депутата міськради від Партії регіонів, теперішнім директором КСП «Харківгорліфт» Олексієм Топчієм.

Власниця, Топчій Тетяна Григорівна, також має у своїй власності декілька охоронних фірм: ТОВ “АКБ Галеон”, ТОВ “АКБ – ОФ Бріг”, ТОВ “АКБ – ОФ Фрегат”.

За даними Харківського антикорупційного центру ТОВ “АКБ Галеон” є фігурантом кримінального провадження щодо роботи «конвертцентру». Більше того, співробітники фірми, на думку слідчих, є організаторами заворушень у міськраді 20 червня 2018 року.

Так СБУ в Харківській області встановила осіб, які були організаторами масових заворушень, спрямованих на повалення державного ладу України. Ними виявилися керівник департаменту по взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільної оборони міськради (Валентин Топчій), директор КСП «Харківміськліфт» (Олексій Топчій) та власниця «АКБ Галеон» (Тетяна Топчій).


Джерело статті: “https://zbk.org.ua/2020/07/07/z-2017-go-roku-filiyu-cts-liski-oxoronyayut-titushki/”