"Їх поливають брудом": "слуга народу" Потураєв розповів, чому його партія стрімко втрачає рейтинги

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Микита Потураєв вважає, що рейтингові втрати президентської партії відбуваються через відвідування його колегами телеканалів українського олігарха Віктора Медведчука, де відбуваються свідомі маніпуляції.

Об этом сообщает Устав Груп

Про це він сказав в інтерв’ю Роксані Руно в програмі "Всьо по бєспрєдєлу" на "Апостроф TV".

За його словами, з приводу відвідування цих телеканалів в фракції Слуга народу була велика дискусія.

"Колеги по фракції сказали: треба ходити, тому що ми не ходимо, а нас там поливають брудом. Добре, тепер вони ходять і їх там поливають брудом. І що? Я переконаний, що наші рейтингові втрати відбуваються, зокрема, тому, що вони туди ходять і їх там поливають брудом ", - зазначив Микита Потураєв.


Нардеп стверджує, що не варто ходити на канали, де відбуваються свідомі маніпуляції і ведеться пропаганда за кремлівськими лекалами. У будь-якому випадку, учасники такого ефіру виявляться в програшній ситуації.

"Така психологія сприйняття того, що відбувається в ефірі. Це дослідження серйозних учених, це не я придумав", — зауважив Потураєв.

Як раніше повідомляв "Апостроф", дружина глави політради партії "Опозиційна платформа — За життя" Віктора Медведчука Оксана Марченко є власницею компанії, яка фігурує в структурі власності ТОВ "Телерадіокомпанія" Студія 1 + 1 ".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-07-10/ih-polivayut-gryazyu-sluga-naroda-poturaev-rasskazal-pochemu-ego-partiya-stremitelno-teryaet-reytingi/203003”