У Франції, ймовірно, виявили нульового пацієнта з коронавірусом. Він захворів ще до того, як Китай оголосив про нову хворобу

Офіційно перший випадок коронавірусу у Франції було зареєстровано наприкінці січня 2020 року

Поширення коронавірусу у Франції почалося щонайменше 27 грудня 2019 року. Про це заявив професор Ів Коен, голова реанімаційних відділень кількох лікарень у Паризькому регіоні, повідомляє телеканал BFM TV.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

За його словами, медики вирішили перевірити аналізи пацієнтів із пневмоніями, які проходили лікування у грудні – січні. З’ясували, що щонайменше одна людина захворіла на коронавірус 27 грудня 2019 року – місяцем раніше, ніж у країні було офіційно підтверджено перший випадок зараження, і чотирма днями раніше, ніж Китай повідомив світову спільноту про виявлення нового коронавірусу в Ухані.

Коен зазначив, що чоловік не покидав Франції. Згодом цей пацієнт заразив двох своїх дітей, однак у дружини симптомів не фіксували. Професор припустив, що жінка або заразилася від чоловіка, але захворювання протікало безсимптомно, або вона сама заразила членів сім’ї. Медики з’ясували, що дружина ймовірного нульового пацієнта контактувала із продавцями суші та іншими вихідцями з Китаю.

Коен додав, що цей чоловік може бути нульовим пацієнтом із коронавірусом, "але, можливо, є інші в інших регіонах". Він закликав медичні заклади перевірити результати ПЛР-тестувань пацієнтів із пневмоніями.

Наразі чоловік і його діти здорові.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Станом на 4 травня у світі коронавірусом заразилися 3,53 млн осіб, із них 248 тис. померли, 1,13 млн одужали, повідомляє американський Університет Джонса Гопкінса.

У Франції наразі підтверджено 168 тис. випадків зараження, 24,9 тис. людей померли, понад 51 тис. одужало.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-frantsiji-jmovirno-znajshli-nulovogo-patsijenta-z-koronavirusom-vin-zahvoriv-shche-do-togo-jak-kitaj-ogolosiv-pro-novu-hvorobu-1498319.html”