Ефекту від локдауну не буде через дитсадки та громадський транспорт, які працюватимуть – епідеміолог Александрін

Посилений карантин в Україні діє з 8-го до 24 січня

Посилений карантин в Україні, найімовірніше, не матиме ефекту через дитсадки і громадський транспорт, які працюватимуть. Таку думку висловив епідеміолог, голова громадської організації "Інфекційний контроль" Андрій Александрін в інтерв’ю "Обозревателю", яке вийшло 11 січня.

Об этом сообщает Компромат 2.0

"Під час локдауну працюватимуть дитячі садки та громадський транспорт, тому жодного ефекту від нього не буде", – сказав лікар.

За словами епідеміолога, в Україні "рушійною силою" поширення COVID-19 є діти.

"Так, діти не перебувають у групі ризику, але вони дуже добре передають коронавірус. Коли дитина з безсимптомним перебігом приходить додому, вона інфікує своїх батьків, бабусь і дідусів. У нашій країні з дитячим населенням ніхто не працює, його ніхто не тестує. І другий фактор – громадський транспорт. Який сенс оголошувати локдаун, якщо весь наш громадський транспорт просто алогічний з точки зору інфекційної безпеки? Ніхто так і не навів там лад. А про те, що малий бізнес убили остаточно, уже ніхто не думає. У них усе добре, а на населення їм начхати", – сказав лікар.

Спалах коронавірусної інфекції виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. Від початку епідемії коронавірус в Україні підтвердили у 1,1 млн осіб, 796 417 хворих одужали, 19 835 – померли.

З 8 січня до 00.00 25 січня через спалах коронавірусу SARS-CoV-2 в Україні буде діяти "карантин зимових канікул". У цей період заборонено роботу закладів громадського харчування, торгових центрів, спортзалів, непродовольчих ринків, закладів освіти (крім дитсадків).


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/efektu-vid-lokdauna-ne-bude-cherez-za-pratsjujuchih-ditsadkiv-i-gromadskogo-transportu-epidemiolog-aleksandrin-1534981.html”