МОЗ України оновило перелік карантинних зон: які регіони куди потрапили


Міністерство охорони здоров’я оновило розподіл на зони карантину. Про це свідчать дані, опубліковані на сайті МОЗ 11 березня 2021 року.

Об этом сообщает Прокурорська правда

У "червоній" зоні залишилися чотири області — це Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська та Чернівецька. Саме у ицх регіонах діють найсуворіші карантинні обмеження.

Натомість до "помаренчевого" рівня епідеміологічної небезпеки потрапила Миколаївська область. Тепер у списку вже десять регіонів: місто Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька і Черкаська області.

Решта 11 областей "жовті": Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська, та Чернігівська.

У міністерстві повідомили, що показник госпіталізації інфікованих COVID-19 перевищений у дев’яти регіонах. За норми 60 на 100 тис. населення він становить у Києві — 70,3, у Вінницькій області — 116,4, Житомирській — 86,9; Закарпатській — 86,7; Миколаївській — 74,1, Тернопільській — 60,1, Хмельницькій — 66, Чернівецькій — 91,6.

Найвищий показник госпіталізацій в Івано-Франківській області. Він становить 136,7 на 100 тис. населення.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/moz-onovilo-perelik-karantinnih-zon-yaki-regioni-kudi-potrapili-404084”