Політика влади призвела до загострення на Донбасі, – нардеп

Політика влади призвела до загострення на Донбасі, – нардеп
Політика влади призвела до загострення на Донбасі, – нардеп

Причиною загострення ситуації на Донбасі стала політика чинної влади України. Про це в ефірі “Прямого” заявив народний депутат фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко.

“На жаль, українська влада створила в Путіна враження слабкості: що можна на них тиснути, вони відведуть війська, вони відведуть контрснайперські групи, вони заберуть артилерію”, – наголосив Гончаренко. Він зауважив, що військові маневри РФ коштували окупанту чималих коштів, що тільки підтверджує готовність кремля до різних сценаріїв. “І це тільки розпалює агресора. Це треба чітко розуміти. На жаль, агресор розуміє тільки силу. Коли ми каже, що 150 чи 250 тисяч людей – це теж велика кількість.

Це і бюджетні витрати Росія несе на всі ці передислокації, на всі ці маневри. Це означає, що насправді Росія готова до різних сценаріїв”, – пояснив нардеп.

“В їхньому інформаційному просторі вже йде абсолютне нагнітання… на Донбасі”, – підкреслив народний обранець. Він також зазначив, що саме активність міжнародних партнерів допомогла зменшити військові загрозу РФ. “Вони своє суспільство готують, вони бряцають цією зброєю. А далі вони дивляться, що буде. Це як з хуліганом на вулиці.

Якщо він побачить, що людина боїться, то атака буде. Якщо він зрозуміє, що людина готова дати відсіч, а якщо, тим більше вона озброєна, ніколи ніякої атаки не буде. Тому я хочу подякувати міжнародній спільноті”, – заявив нардеп. “Кого тестував Путін? Путін тестував в першу чергу міжнародну спільноту на чолі зі США, а в другу чергу – Україну. І міжнародна спільнота показала себе найкращим чином. Всі ці контакти, в першу чергу зі Сполученими Штатами Америки, починаючи від міністра оборони, керівника об’єднаного комітету штабів, держсекретаря, радника з національної безпеки, і закінчуючи безпосередньо дзвінком Байдена Зеленському, – це насправді був дзвінок Путіну”, – підкреслив Гончаренко. “Це насправді був дзвінок для Росії.

І це дуже важливо. Я думаю, що після цього можливість вторгнення впала дуже суттєво”, – зауважив нардеп.Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/450031-politika_vladi_prizvela_do_zagostrennja_na_donbasi__nardep”