За несвоєчасне подання е-декларацій оштрафовано п’ятьох депутатів

21

Ічнянським відділом Прилуцької місцевої прокуратури забезпечено участь у розгляді судом протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, щодо п’ятьох депутатів одної із сільських рад Ічнянського району, повідомляє Прилуцька місцева прокуратура.

Об этом сообщает Репортер

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Чернігова та Прилук найбагатші в області

Так, депутати, будучи суб’єктами декларування, порушуючи вимоги ст.45 Закону України «Про запобігання корупції», своєчасно не подали декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

Під час судового розгляду доведено, що поважних причин, які могли б вплинути на їх подачу з порушенням термінів, не встановлено.

Підтримавши позицію прокуратури, постановами Ічнянського районного суду депутатів визнано винними у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.172-6 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в сумі 850 грн на кожного.

Робота на вказаному напрямі триває.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    Новий начальник, закриття школи та особливості жіночої риболовлі: головні новини 27 червня
    У прикордонні затримали браконьєра
    Наступного року до громадських робіт залучать більше тисячі чернігівців

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/za-nesvoyechasne-podannya-e-deklaratsij-oshtrafovano-p-yatoh-deputativ-215144”