Menu

Суд почав розгляд справи Ємельянова - «символу суддівської корупції» часів ЯнуковичаУ Дніпровському суді Києва почали слухання справи щодо колишнього судді Вищого господарського суду Артура Ємельянова. Його звинувачують у втручання в автоматизовану систему суду, тиску на колег та винесенні неправомірних рішень. Втім, засідання 20 січня відклали через неявку кількох адвокатів та одного потерпілого.

Об этом сообщает Руспресс


Про це передає hromadske.


Водночас під судом чергували хлопці в чорному, які назвались організацією «Нова столиця». У руках вони тримали плакати «Корупціонера на нари», «Суддя хабарник», «Ємельянов — паразит Феміди». Серед них ми помітили й кількох людей, які мали відношення до організації «Традиція і порядок».


Торік Вища рада правосуддя звільнила Ємельянова з посади через втручання у процес судочинства, шантаж та погрози колегам. Той назвав рішення політичним і оскаржив його.


У справі кілька епізодів з 2009 по 2013 роки, коли Артур Ємельянов працював у Господарському суді Донеччини, Господарському суді Києва, Київському апеляційному господарському суді, Вищому господарському суді України.


Як зазначав колишній очільник ГПУ Юрій Луценко, Ємельянов та його керівник — колишній голова Вищого господарського суду — Віктор Татьков «фактично підпорядкували собі систему прийняття судових рішень». Татьков наразі перебуває у розшуку, відносно нього матеріали виділені в окреме провадження і заочно йому повідомлено про підозру.


Фото: Вікторія Рощина / hromadske


«Аргумент»

Источник: Слон РУ