Справа проти Порошенка, Обами і Байдена сфабрикована кремлівськими пропагандистами, – адвокати Порошенка (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні
Фото:
ASPI news


Пресконференція адвокатів п’ятого президента України відбулася 9 лютого у Києві. Ігор Головань та Ілля Новіков поділилися деталями про закриття кримінальних проваджень, які свого часу були розпочаті проти Петра Порошенка.

Об этом сообщает DEDAL

У вівторок об 11.00 відбувся брифінг адвокатів Петра Порошенка Іллі Новікова та Ігоря Голованя, які прокоментували закриття справи за фактом розкрадання 100 мільярдів доларів політичними діячами США та Порошенком. Кореспондент агентства ASPI news вів прямий ефір з місця події.

"Як нам стало відомо, 25 січня цього року було закрито Національним антикорупційним бюро України кримінальне провадження, зареєстроване за заявою народного депутата від ОПЗЖ Рената Кузьміна. За фактом того, що група політичних діячів США – Обама, Байден, а також Петро Порошенко здійснили розкрадання 100 мільярдів доларів", – зазначив Ігор Головань.

За словами адвоката, заява депутатів була зареєстрована у грудні 2019 року. Головань запевнив, що для у справах можна простежити російський слід.

"Ця історія – це досить яскравий приклад того, як фабрикуються агентами впливу держави-агресора різні провокаційні заяви та розслідування", – наголосив Головань.

Також адвокати повідомили, що у грудні 2019 року народний депутат фракції "Опозиційна платформа — За життя" Ренат Кузьмін і група депутатів звернулися до Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) із заявою про можливе скоєння Порошенком кримінальних правопорушень. Підставою для заяви, як наголосив адвокат, стала інформація російських ЗМІ та блогерів із посиланням на нібито твердження особистого адвоката Трампа Рудольфа Джуліані про розкрадання 100 мільярдів доларів

"У самому твіті Джуліані не йдеться про розкрадання цих грошей. Нічого такого в тексті повідомлення немає", – заявив Ігор Головань.

За словами Іллі Новікова, НАБУ не зареєструвало провадження за заявою депутатів, розслідування було розпочато після відповідного рішення Печерського суду. Адвокат наголосив, що справи Порошенка розглядають лише у вищезгаданому суді, не дивлячись навіть спроби правозахисників змінити інстанцію.

Раніше ASPI news писало, що 3 лютого адвокати Петра Порошенка Ілля Новіков та Ігор Головань провели пресконференцію з приводу закриття справи "Порошенка-Байдена". Юристи наголосили на необхідності притягнути до відповідальності Деркача та Дубінського. Також повідомлялось, що генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова прокоментувала справу "плівок Деркача".Джерело статті: “https://aspi.com.ua/publications/sprava-proti-poroshenka-obami-i-baydena-sfabrikovana-kremlivskimi-propagandistami”