Помирає по 12 осіб кожен день. Ситуація з коронавірусом на Закарпатті більш ніж критична

Ситуація з коронавірусом в Закарпатській області більш ніж критична, заявив головний лікар обласної клінічної інфекційної лікарні Михайло Поляк.

Об этом сообщает Чиновник Инфо

За його словами, щодня в регіоні помирає по 12 осіб.

Він додав, що за минулий тиждень кількість хворих зросла на 24%, захворюваність серед дітей збільшилася на 5%. Всі палати інтенсивної терапії в обласній клінічній лікарні заповнені.

Головний лікар обласної клінічної лікарні ім. А. Новака Юрій Яцина заявив, що в кінці тижня Закарпаття може зіткнутися з колапсом медичної системи.

Він також розповів про брак кисневих балонів в лікарнях.

“У самій реанімації у нас всього шість ліжок і розширити її неможливо. Щодня в нашому закладі використовують 25−30 кисневих балонів, вранці у нас залишалося всього 5. Цього вистачить до 16:00 не більше. І що скажете мені з цим робити? Як рятувати життя?”, — зазначив медик.

Він закликав людей дотримуватися запобіжних заходів, а інфікованих не виходити з дому.

“Просто надіньте маску, дотримуйтеся дистанції – це не так важко! Допоможіть нам, бо наприкінці тижня будемо мати колапс”, — резюмував Яцина.Джерело статті: “https://factor-news.info/pomyraye-po-12-osib-kozhen-den-sytuatsiya-z-koronavirusom-na-zakarpatti-bilsh-nizh-krytychna/”