Найбільш тривожна епідситуація на Франківщині, Закарпатті та Буковині


Сьогодні найбільш тривожна епідситуація на Івано-Франківщині, Закарпатті та Буковині, наразі направляємо всі сили, щоб її стабілізувати. Львівщина, з якої я повернувся вчора, ще не входить до «червоної зони». Але я закликав мера Андрія Садового не чекати, коли вони перейдуть цей небезпечний поріг, і вводити на місцевому рівні певні обмежувальні заходи, які не зашкодять економіці, але дозволять зменшити темпи поширення епідемії. На цьому наголосив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

Об этом сообщает Правда ЮА

- Ми увійшли у важкий період розповсюдження нового штаму коронавірусу. Цей штам небезпечний не лише для людей похилого віку, а й для молоді. Він вражає ЦНС, нирки, печінку. Боротьба з ним потребує наших згуртованих дій, відповідальності та самодисципліни, — додав чиновник.

- І найголовніше зараз – вакцинування. Ті, хто зробить щеплення — з великою ймовірністю, якщо й заразяться, то перехворіють легше, не потраплять до лікарні, не отримають ускладнень. Вакцинуйтеся, на сьогодні це — єдиний шлях зберегти здоров’я і життя, — зазначив М. Степанов.

\

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/naybilsh-trivozhna-epidsituaciya-na-frankivschini-zakarpatti-ta-bukovini-404202”