У МОЗ назвали області, де критична ситуація з госпіталізацією хворих на COVID-19

Станом на неділю, 14 березня, рівень госпіталізації хворих на коронавірус перевищено в Києві і ще восьми областях України. У "червоній" карантинній зоні залишаються чотири регіони.

Об этом сообщает Информбюро


Про це свідчать дані, що містяться на сайті Міністерства охорони здоров’я.


Сама критична ситуація з госпіталізацією склалася в Івано-Франківській області, де 14 березня показник на рівні 123,6 при нормі 60 на 100 тисяч населення. У Вінницькій області цей показник сягає 123,5.


Також зараз перевищені показники в Києві (76,7), Житомирській (92,3), Закарпатській (86,5), Миколаївській (87,2), Тернопільській (60,1), Хмельницькій (71,1) та Чернівецькій областях ( 90,1).


Зони карантину в Україні станом на 14 березня:


  • "червона" зона - Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська та Чернівецька області;
  • "помаранчева" зона — Київ, Вінницька, Донецька, Київська, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька і Черкаська області;
  • "жовта" зона - Волинська, Дніпропетровська, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Харківська, Херсонська і Чернігівська області.


Вимогам "зеленої" зони не відповідає жоден регіон України.


Як повідомляв "Апостроф", в Україні зростає кількість хворих COVID-19, не виключено, що в країні буде введено черговий жорсткий локдаун.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-03-14/v-minzdrave-nazvali-oblasti-gde-kriticheskaya-situatsiya-s-gospitalizatsiey-bolnyih-covid-19/225747”