Три причини оновити гардероб в «Мілітарці»

Погана якість речей, висока вартість, обмежена кількість розмірів – це лише мала частина проблем, з якими ми стикаємося при пошуку необхідного одягу для гардеробу, взуття або аксесуарів. Однак магазин «Мілітарка» легко вирішить проблему. Адже це мережа торгових точок і сайт бренду, який пропонує купити не тільки військове або тактичне спорядження, але якісні: одяг, взуття, головні убори, рюкзаки та багато іншого. Причому є як мінімум три причини, чому сюди варто зайти.

Об этом сообщает Чиновник Инфо

Мілітарка – виробник, знає бажання споживачів

Так-так, компанія «Мілітарка» є не просто реалізатором продукції різних компаній, але і розробником, і виробником власного бренду. Сьогодні в асортименті є десятки пар різного взуття, одяг і аксесуари, які підходять під популярні стилі: casual, smart, military, sport, street. Тут є усе:Loading...
 • лінійки черевиків «Коршун», «Ірокез», «Бастіон» для різних сезонів;
 • комплекти одягу для поганих погодних умов, виготовлені на основі soft shell технологій, штани для туризму і міста;
 • джоггер, які залишаються в тренді на цей сезон;
 • сумки, рюкзаки, кепки, ремені.

І це лише мала частина. Причому всі речі розроблені і виготовлені з урахуванням місцевого клімату, а також умов носіння, тому мають відмінну якість.

Асортимент має детальну розмірну сітку

Кожен стикався з ситуацією, коли вподобана пара взуття або одяг мала або велика. Адже більшість магазинів завозять товар в обмеженій кількості на сезон. Бренд «Мілітарка» вирішує цю проблему. Асортимент постійно поповнюється протягом усього року. Звичайно, тут теж є сезонні розпродажі, проте незабаром необхідні моделі знову потрапляють на прилавки.Популярні новини зараз
 • Прогноз погоди: яким буде квітень в Україні
 • Їздив домовлятися з російським криміналітетом: Миколу Петренка затримали на кордоні з РФ на краденому авто
 • Великий пост: какие овощи вредны для здоровья
 • Також взуття та одяг виробляються з більш детальними розмірними сітками, як це робиться для армії. Черевики, кросівки, кеди мають крок в 5-7 мм. Для одягу ця різниця становить 1 см. Так дуже легко вибрати вподобану річ за своїми параметрами.

  Ціна нижче – якість краще

  Бренд «Мілітарка» – це вітчизняний виробник, який використовує у виробництві українські матеріали. Це вже дозволяє знизити вартість за рахунок витрат на доставку. А більшість тканин і фурнітури такі ж, як і ті, що застосовують для пошиття армійської форми або взуття. А ми-то знаємо, там міцність і зносостійкість стоять на першому місці. Саме тому, ті ж джоггер обійдуться тут удвічі дешевше, а черевики коштують як мінімум на третину менше.

  Тому, якщо гостро стоїть проблема, де оновити свій гардероб, її вирішити дуже просто. Мережа магазинів і сайт «Мілітарка» легко допоможуть вам. Варто лише зайти і вибрати взуття, одяг або потрібну сумку під свій стиль.

  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2021/03/14/try-prychyny-onovyty-garderob-v-militartsi/”