Музиканти, фотографи і журналісти: триває вакцинація знаних буковинців від COVID-19


Відомі музиканти, фотографи та журналісти – у Чернівецькій області триває вакцинація знаних буковинців від COVID-19. Так, 15 березня 2021 року щеплення отримали народний артист України Павло Дворський, музикант та виконавець Саша Буль, фотографи Максим Козменко та Василь Салига, журналісти Галина Олійник, Юрій Чорней, Володимир Бобер, Петро Кобевко, пластун Андрій Федоренко, перекладачка Ірина Гнатковська та інші.

Об этом сообщает Политика ЮА

Як зазначив Саша Буль, процес імунізації – максимально швидкий, безболісний та комфортний, а лікарі усміхнені й приязні.

– Знаю, що дехто має певні застереження щодо щеплень, підкріплені інколи релігійними догмами або інформацією з Інтернету. Але так склалося життя, що поки людство не вигадало оптимальнішого способу боротьби з пандеміями, ніж вакцинація. Крім того, можна не лише захворіти, а й бути носієм недуги та завдати шкоди іншим. Тому вважаю, що імунізуватися чи ні – не може бути лише чиєюсь індивідуальною забаганкою, тут треба діяти в інтересах колективу, – пояснив своє рішення зробити щеплення музикант.

– Робіть щеплення і будьте здоровими, аби ми могли зустрічатися на концертах, – зазначив співак Павло Дворський.

Нагадаємо, буковинців щеплюють від коронавірусу препаратом Covishield, який розробив британсько-шведський фармацевтичний концерн Oxford/AstraZeneca. Виробляють вакцину у Індії.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/health/muzikanti-fotografi-ta-zhurnalisti-trivae-vakcinaciya-znanih-bukovinciv-vid-covid-19-404281”